top of page

Projelerimiz

BEYAZ LOGO copy.png
AvAraBul

Herkes için Adalet sloganıyla kullanıcılarına avukat bulmanın en pratik yolunu sağlamayı hedefleyen AvAraBul, iOS ve Android platformları için ayrı ayrı Native olarak geliştirilmiş olan bir mobil uygulamadır. Türkiye’nin ilk ileri teknoloji hukuk ve iletişim platformu olan AvAraBul uygulaması avukatlar ve avukatlık hizmeti almak isteyen kullanıcılar için Pazar Yeri modeli ile oluşturulmuştur.

http://www.avarabul.com/

Ailem-Guvende -Logo-Son.png
Ailem Güvende

Yeni nesil çocuk güvenliği uygulaması olan Ailem Güvende, ailelere çocuklarının gün içerisinde nerede olduğunu ve güvende olup olmadıklarını takip etme imkanı sunmaktadır. Müşterimizin işbirliği yaptığı yurtdışı menşeili bir firmaya ait olan yazılımın yerelleştilmesi aşamasında e-ticaret, mobil uygulama, grafik tasarım, kullanıcı deneyimi konularında danışmanlık verilerek uygulamanın Türkiye’de hayata geçirilmesi sağlanmış ve erken dönem sosyal medya danışmanlığı verilmiştir.

 

https://www.ailem-guvende.com/

mor sabuun logo.png
MorSabuun

Tamamen doğal, kimyasal madde içermeyen güzellik, bakım, temizlik ve sağlık ürünlerinin temin edileceği e-ticaret girişimidir. MorSabuun'da yer alan ürünler özenle seçilen yerel üreticilerden sağlanmaktadır. Bu sayede onları desteklerken, uygun fiyatlı seçenekler sunabilmektedir.

https://morsabuun.com/

instagram_profile_image.png
feelheal.me

FeelHeal.me özünde okurken, alışveriş yaparken bile sizi iyi hissettirecek Dünya’nın ilk keşfediş sitesi. Doğru ve güvenilir marka ve yazarlarla bütünleşmiş bir e- ticaret kanalı.

http://feelheal.me/

house-icon.jpg
Gayrimenkul

Gizlilik Sözleşmemiz uyarınca ismini veremeyeceğimiz dünyanın en büyük gayrimenkul şirketinin Türkiye organizasyonuna ait mobil uygulamalar ve şirketin iç işleyişinin yönetilmesi adına özel olarak hazırlanan Intranet ile ilgili iş geliştirme, büyüme stratejisi, çalışan deneyimi tasarımı (Employee Experience Design), kullanıcı deneyimi tasarımı (User Experience), mobil öncelikli tasarım (Mobile First Design) konularında danışmanlık hizmeti verilmiştir.

bottom of page